SÚBOJ: Liverpool vyzve Real Madrid v boji o hviezdneho útočníka!

Januárové prestupové okno by radi naplno využili aj v Liverpoole FC. Klub sa mal preto zamerať na posilnenie svojich ofenzívnych radov, čomu by mal napomôcť príchod útočníka, o ktorého má dlhšiu dobu záujem aj Real Madrid.

Jürgen Klopp len nedávno stratil útočníka Dominica Solankeho, ktorého liverpoolsky klub predal za 19 miliónov libier do Bournemouth. Nemecký BILD preto prišiel s informáciou, že tento prestup mal súvis s tým, čo plánuje anglický klub spraviť.

Aktuálne vedúci celok Premier League má mať totiž záujem priviesť do svojich radov útočníka Tima Wernera. 22-ročný kanonier aktuálne pôsobí vo farbách RB Lipsko, kde sa mu strelecky darí. O jeho talente navyše niet pochýb a viackrát sa ho údajne snažil získať aj samotný Real Madrid, ktorý má javiť záujem dodnes.

timo werner

V nemeckom klube sú navyše nútený konať. Ich klenot má totiž zmluvu platnú len do júna 2020 a neradi by sa ho zbavili pod jeho cenu. Napriek tomu sa Liverpool údajne domnieva, že by na jeho prestup mohla stačiť ponuka vo výške 36 miliónov libier.

23-násobný nemecký reprezentant nastrieľal v tejto sezóne v 17-ich dueloch Bundesligy 11 gólov a pridal 2 gólové prihrávky. Ďalšie 2 góly zaznamenal v domácom pohári a jeden v Európskej lige.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter