Súhlasíte? Mbappé je vraj na rovnakej úrovni ako TÁTO hviezda!

Porovnávanie je vo futbale veľmi obľubenou vecou. Fanúšikovia radi konfrontujú duo hráčov, z ktorých vyberú toho lepšieho. Najznámejšie porovnávanie je samozrejme medzi Ronaldom a Messim, ale čo poviete na tento názor?

Louis Saha je bývalý hráč Manchestru United, ktorý má na svojom konte viacero veľkých trofejí. Dvojnásobný víťaz Premier League, víťaz Ligy Majstrov, Talianskeho pohára a Anglického ligového pohára vyslovil vcelku zaujímavý názor.

“Pokiaľ ide o kvalitu, Kylian Mbappé a Marcus Rashford sú na rovnakej úrovni. Obaja hrajú radi do šírky ihriska, ale takisto aj na hrote. Kylianova sila je v tom, že je veľmi priamočiary celý čas a nepotrebuje dvakrát premýšľať,” vyjadril sa Saha.

“Ak sa rozbehne, musíte mu prihrať loptu, je veľmi rýchly. Túto vlastnosť však vidíme aj u Rashforda. Ak vyštartuje, kladie obrancom otázku: ‘Ste dosť rýchli a dobrí na to, aby ste si ma ustrážili po celých 90 minút?’ S Manchestrom je súčasťou premeny tímu a mohol by byť lídrom, aj keď to možno spočiatku nebola jeho vlastnosť,” myslí si rodák z Paríža. Čo vy na to? Má pravdu?

rashford a mbappe

Zdroj: Goal.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter