Supertalent Kylian Mbappé zostavil svoj tím snov: Zaradil doň legendy i súčasných hráčov!

Vychádzajúca hviezda Kylian Mbappé vzbudzuje čoraz väčší záujem fanúšikov a dostatok pozornosti mu venujú aj médiá. V jednom z rozhovorov prezradil, ako si predstavuje ideálnu futbalovú jedenástku.

Mbappé, obliekajúci dres PSG, zostavil tím zložený z mixu legiend svetového futbalu a stále aktívnych hráčov. Najväčšie zastúpenie má Real Madrid, do ktorého už pred zhruba štyrmi rokmi takmer prestúpil. Vtedy si však vybral AS Monaco, v ktorého drese žiaril nielen v domácej lige, ale aj v Lige majstrov.

Do brány tento 18-ročný Francúz zaradil hrajúcu legendu Juventusu Gigiho Buffona. Dokonalé obranné kvarteto je zložené z hráčov dvoch mužstiev – Realu a AC Milána. Na krajoch by boli dvaja Brazílčania Roberto Carlos a Cafu, pričom stred obrany by tvorili Paolo Maldini a stále aktívny Sergio Ramos.

Záložnú radu zastupujú dve ikony Barcelony Lionel Messi a Ronaldinho spolu s Francúzom Zinedinom Zidanom. Ofenzívny trojlístok Cristiano Ronaldo – Ronaldo – Neymar budí obrovský rešpekt, veď táto trojica v kariére nastrieľala dokopy viac ako 1200 gólov! Kylian Mbappé teda rozhodne vie, čo bolo a je vo svete futbalu dobré.

Zdroj|Foto: Goal.com, Twitter