Tajomstvo nožničiek Cristiana Ronalda odhalené: Za všetko hovorí jediná FOTKA!

V prvom štvrťfinálovom zápase Ligy majstrov medzi domácim Juventusom a Realom Madrid sa očakával vyrovnaný boj. Napokon však “Stará dáma” prehrala rozdielom triedy 0:3 a postup talianskeho klubu do ďalšej fázy je teda veľmi nepravdepodobný.

Ústrednou postavou večera bol už tradične portugalský superkanonier Cristiano Ronaldo. Ten už v tretej minúte duelu stanovil rekord v počte gólov strelených v tejto súťaži za sebou, keď skóroval už v desiatom zápase v rade. Neskôr sa ale blysol ešte viac, keď vsietil azda najkrajší gól vo svojej kariére.

Exkluzívnym nožničkám aplaudovali i fanúšikovia Juventusu a Ronaldo sa dočkal uznania aj od samotného Gigiho Buffona. Cristiano Ronaldo je synonymom driny a tvrdého tréningu, ktoré prinášajú svoje ovocie. To isté platí aj v prípade jeho fantastického gólu nožničkami. Pred zápasom totiž Ronaldo zakončenie nožničkami poctivo trénoval, čo dokazuje aj fotka z tréningu na štadióne Juventusu spravená deň pred stretnutím. Zdá sa teda, že všetko sa dá natrénovať. Dokonca aj jeden z najkrajších gólov roka nožničkami!

Ronaldove nožničky na tréningu deň pred zápasom

Ronaldove nožničky na tréningu vs. nožničky v zápase

Fantastický gól Cristiana Ronalda nožničkami nájdete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook, Twitter