Takto reagoval brankár Chieva na správu od Ronalda po tom, čo ho kolenom zranil!

Cristiano Ronalda má za sebou úspešný debut v talianskej najvyššej súťaži. Jeho nový zamestnávateľ zdolal svojho súpera Chievo 3:2. Výkon portugalskej hviezdy hodnotili fanúšikovia kladne aj napriek tomu, že sa mu nepodarilo prekonať súperovho brankára. Práve v súvislosti s ním sa viaže aj ďalšia udalosť. 

Stefano Sorrentino je aktuálne brankárom talianskeho tímu AC Chievo Verona, proti ktorému nastúpila “Stará dáma” v úvodnom zápase novej sezóny Serie A. 39-ročný brankár podal veľmi kvalitný výkon, keď sám zneškodnil niekoľko snubných šancí portugalskej hviezdy. Zápas ale nedohral.

Na konci duelu sa totiž stal obeťou zrážky práve so spomínaným 33-ročným Portugalcom, ktorý ho nechtiac trafil kolenom do hlavy. Taliansky brankár musel byť následne vystriedaný a duel dochytal jeho mladší kolega Andrea Seculin.

Mnohí tvrdia, že bývalý hráč Realu Madrid Ronaldo je sebecký, no tentoraz sa zachoval naozaj pozoruhodne. Sorrentino len nedávno na internete zverejnil status v ktorom píše: “Dostal som správu, kde mi Cristiano Ronaldo praje skoré uzdravenie. Ďakujem ti, legenda!”

Portugalská hviezda tak jasne ukázala, že nemá žiadne hviezdne maniere a myslí aj na svojich súperov. Bez odozvy to zaiste neostane ani u fanúšikov, ktorý tento krok určite podporia. Ešte lepšie však možno hodnotiť reakciu samotného brankára, ktorý to prijal skutočne chlapsky a Portugalčanovi nič nevyčíta.

Video obsahujúce zrážku brankára s Ronaldom

 

Zdroj: Goal.com, YouTube, Streamable.com | Foto: Twitter