Talianske médiá: Škriniar je predajný, záujem hlási najbohatší klub!

Milan Škriniar sa po tom, ako v roku 2017 prestúpil zo Sampdorie do milánskeho Interu, stal nepostrádateľnou súčasťou ambiciózneho talianskeho celku. Nebolo zápasu, do ktorého by rodák zo Žiaru nad Hronom nenastúpil. To sa však po koronapauze zmenilo a viackrát bol vynechaný zo zostavy a nehral napríklad ani v záverečných dueloch Európskej ligy, kde to Inter dotiahol až do finále.

Podľa taliansky médií už Škriniar viac nemá nálepku “nepredajný” a všetko nasvedčuje tomu, že by sa skutočne mohol sťahovať. Pred necelými dvomi týždňami sme informovali o tom, že by mohol nahradiť legendu Premier League, čo možno stále nie je vylúčené. No do hry má vstúpiť iný klub, a možno vôbec ten najbohatší vo svete futbalu!

Milan Škriniar má byť v hľadáčiku samotného PSG, ktorý prišiel tento týždeň o svoju dlhoročnú oporu. Football-italia má mať dokonca informácie o tom, že Inter by bol ochotný pustiť nášho stopéra za 20-30 miliónov eur, ku ktorým by však chceli “pribaliť” aj kvalitného argentínskeho stredopoliara Leandra Paredesa, ktorý od roku 2017 odohral 24 stretnutí aj za reprezentáciu, napríklad aj po boku Lionela Messiho.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter