Ťažko uveriteľné: Toto je TOP15 najcennejších voľných hráčov!

Prakticky všetci títo futbalisti hrali v minulosti, a nie tak dávnej, aj v popredných európskych ligách. Teraz sú však vedení ako voľní hráči, po ktorých po vypršaní predošlého kontraktu nesiahol žiaden klub, hoci by ich mohol angažovať zadarmo. Toto sú pätnásti aktuálne najcennejší spomedzi nich.

Nedávno sme vám priniesli článok o Mariovi Balotellim, ktorého sme označili ako jedného z najlepších voľných hráčov súčasnosti. Podľa renomovaného portálu Transfermarkt je avšak z hľadiska aktuálnej trhovej ceny až na 13. mieste zo všetkých voľných hráčov. Kto je teda pred talianskym búrlivákom?

Na čele rebríčka je 26-násobný anglický reprezentant Daniel Sturrigde, ktorý v minulosti patril aj Liverpoolu, Chelsea či Manchestru City. Naposledy pôsobil v Trabzonspore, no od marca 2020 “si nekopol”. Tesne za ním je 93-násobný nigérijský reprezentačný útočník v najlepšom veku Ahmed Musa. Ten si meno urobil najmä behom šiestich sezón v CSKA Moskva, šancu dostal aj v Leicestri. Naposledy hral za popredný saudskoarabský klub Al-Nassr, kde rozviazal kontrakt 28. októbra.

Daniel Sturridge

Kompletný rebríček TOP 15 najcennejších voľných hráčov nájdete na druhej strane →