Tieto slová Daniho Alvesa po príchode do PSG fans Barcelony rozhodne nepotešia!

0
2

Dani Alves, najčerstvejšia posila parížskeho Saint-Germain, strávil najlepšie roky svojej kariéry v Barcelone a vyhral s ňou 23 trofejí. Následne sa na rok presunul do Juventusu, odkiaľ mal podľa všetkého odísť do Manchestru City.

Jeho bývalý kouč Pep Guardiola však zostal sklamaný, pretože 34-ročný pravý obranca napokon zamieril do hlavného mesta Francúzska. Na následnej tlačovej konferencii prišiel rad aj na túto tému a reakcia samotného hráča mohla uraziť fanúšikov Citizens.

“Ak sa Pep Guardiola a Manchester City cítia dotknutí, ospravedlňujem sa… Tu som sa však prišiel stať šampiónom,” znela odpoveď Alvesa, ktorý svojím vyjadrením akoby naznačoval, že Citizens v boji o titul neverí. “Často som hovoril, že Premiere League ma zaujíma. City majú zaujímavý projekt a hovoril som s ich predstaviteľmi. Avšak v Paríži mám priateľov a moja žena toto mesto miluje,” dodal Brazílčan.

Sklamaný však nemusí byť len Pep Guardiola, ale aj fanúšikovia Barcelony. Tá sa totiž už dlho usiluje o hráča PSG Marca Verrattiho, avšak Alves ho má v úmysle prehovoriť, aby nikam neodchádzal: “Prišiel som tu, aby som hral s Marcom Verrattim, to je odkaz, ktorý mu chcem dať. Dúfam, že nám pomôže vyhrať Ligu majstrov.” Či sú však Alvesove presvedčovacie schopnosti silnejšie ako Verrattiho túžba po odchode, uvidíme najneskôr koncom letného prestupového obdobia.

Zdroj: Metro.co.uk, Sportbible.com | Foto: Twitter