To čo malo byť? Takto sa zachoval Gareth Bale po góle z 11-ky! (VIDEO)

Real Madrid v zápase 25. kola zdolal s odretými ušami Levante po dvoch jedenástkach. V prvom polčase jednu premenil Karim Benzema, na čo po zmene strán odpovedal gólom domáci hráč Roger.

O exekúciu druhej sa po kontroverznom faule na Casemira postaral Gareth Bale. 29-ročný Walesan sa nemýlil a presným zásahom upravil na konečných 1:2 pre hostí z Madridu. Televíznym divákom však neušlo to, ako sa hviezda “Bieleho baletu” po svojom góle zachovala.

Zatiaľ čo drvivá väčšina futbalistov by gól, ktorým pošle svoj tím do vedenia, oslavovala, Bale od seba “odstrčil” Lucasa Vázqueza a so sklonenou hlavou bežal na svoju polovicu. Jeho jedinou oslavou bolo tľapnutie si s niekoľkými spoluhráčmi. Správanie sa Garetha Balea môže odrážať jeho nespokojnosť v klube – Bale je totiž v posledných zápasoch iba náhradníkom, na ktorého úkor tréner Solari uprednostňuje spomínaného Vázqueza a mladého Viníciusa Júniora.

O odchode Balea z Realu Madrid sa však hovorí už dlhšiu dobu. Hráč, ktorý mal nahradiť Cristiana Ronalda, predpoklady zatiaľ ani zďaleka nenaplnil a neustále bojuje so zraneniami. Podľa viacerých zdrojov sa taktiež za 5 rokov stále nenaučil po španielsky a aj preto príliš nezapadol do kolektívu.

Gareth Bale a jeho gólová “oslava”

Zdroj: Facebook | Foto: Twitter