To myslí vážne?! Solskjær vysvetlil, prečo Man Utd nekupuje posily

Mnohí futbaloví experti a fanúšikovia kritizujú viaceré kluby za ich počínanie na prestupovom trhu. Liverpool, Manchester United a Real Madrid sa od aktivity na tohtoročnom letnom trhu pretrhnúť rozhodne nešli. Prečo tomu bolo v Manchestri teraz vysvetlil tréner Solskjær.

I keď Liverpool už začína vystužovať svoj káder, Červení Diabli zatiaľ podpísali len Donnyho van de Beeka z Ajaxu. Prečo je tomu tak? Veď prestupové obdobie je na to, aby sa tím posilnil a pokryl problémové pozície. V Manchestri by sa možno hodil kvalitný stopér a určite by tiež nepohrdli hrotovým útočníkom. Nórsky tréner však teraz prišiel s vysvetlením ich aktivity na prestupovom trhu.

“Nie je to pre nás také ľahké ako pre ostatné kluby. Byť súčasťou Manchestru United a byť dosť dobrým je jedna vec. Potom však máte iný klub, ktorý si možno chce udržať typologicky takéhoto hráča. Ja sa však zameriavam na nás. Sadneme si, budeme diskutovať o našich plánoch, avšak niekedy to možno podľa plánov nepôjde. Život nie je priamka. Niekedy sa môžu veci zmeniť,” vysvetľoval 47-ročný kouč.

“Som šťastný, že pracujem s týmito hráčmi. Čo sa týka prestupov, stále ostáva pár týždňov do konca prestupového obdobia. Môže sa stať, že ešte niekoho podpíšeme. V klube vedia ako to vidím s kádrom a koho by ešte tím potreboval,” uzavrel Solskjær. Dočkáme sa teda ešte nejakého prevratného prestupu Manchestru United? Možno.

ole gunnar solskjaer

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter