To vážne? Toto robil Bale v čase duelu Realu proti Tottenhamu!

Z toho, že sa Gareth Bale nedostal do nominácie Realu Madrid na prestížny Audi Cup si Walesan asi ťažkú hlavu nerobí. S tímom do Nemecka necestoval a svoj voľný čas sa rozhodol skrátiť si po svojom.

Zatiaľ čo jeho tím bojoval v zápase proti Tottenhamu, on si užíval voľno. “Necestoval s nami, pretože sa necítil dobre,” vysvetľoval Baleovu absenciu Zidane. “Doktori povedali, že by bolo lepšie, ak by ostal v Madride. Bolo to rozhodnutie medzi lekárskym tímom, mnou a ním. To je celé,” dodal 47-ročný francúzsky kormidelník.

Či sa naozaj Bale cítil zle a nie je za tým iný dôvod je však otázne. O vyhrotenom vzťahu medzi ním a Francúzom je už dlhšie všeobecne známe a určite mu neprospeje ani to, že 30-ročného útočníka prichytili španielske noviny El Confidencial ako hrá golf presne v čase, keď jeho spoluhráči zápasili v dueli proti Tottenhamu.

bale golf

Baleova situácia je však skutočne nezávideniahodná. Ostáva alebo odchádza? Bude hrať ak ostane? Ponúkne niekto za neho tak vysokú čiastku, akú požaduje Real? Ktovie či by mu v jeho aktuálnej zúfalej situácií nešlo lepšie s palicou v ruke, ako na trávniku v drese “Bieleho baletu”.

bale golf

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter