Toni Kroos prezradil, ktorých dvoch hráčov Realu Madrid by rád videl v nemeckej reprezentácii

0
2

Toni Kroos, nemecký záložník Realu Madrid, v jednom z rozhovorov prezradil, ktorých dvoch spoluhráčov z klubu by chcel vidieť v nemeckej reprezentácii. Samozrejme, Kroos je jediným Nemcom v kráľovskom veľkoklube, a preto ide len o čisto teoretickú zaujímavosť.

Novinári Toniho Kroosa požiadali, aby vybral jedného hráča, ktorého by chcel vidieť v národnom tíme Nemecka, keby to bolo čo i len trochu možné. Kroos však nedokázal vybrať iba jedného, a preto povedal mená dve.

Možno prekvapujúco medzi nimi neodznelo meno Cristiana Ronalda. Jeho vyvolení boli Luka Modrić a Gareth Bale. “Hrať s Lukom je veľká zábava. Sadli sme si od prvého dňa – naše zmýšľanie na ihrisku je veľmi podobné, no náš herný štýl je odlišný. Navzájom sa dopĺňame,” povedal Kroos o chorvátskom reprezentantovi. Na adresu Walesana nešetril slovami chvály: “Gareth je zas silná zbraň so svojou rýchlosťou, ľavou nohou a hlavičkami.”

lukagareth
Luka Modrić a Gareth Bale

Na otázku, kto by vyhral zápas medzi Nemeckom a Realom Madrid, odmietol jednoznačne odpovedať: “Bolo by zaujímavé sledovať zápas týchto dvoch mužstiev proti sebe. Patria medzi najlepšie tímy sveta. Ale čo by sa stalo, keby na seba narazili? To si nedovolím odhadnúť. Real aj Nemecko má odlišnú filozofiu a rôznych hráčov, ktorí myslia úplne inak.” Kroos sa tak zachoval veľmi diplomaticky a svojím vyjadrením si proti sebe nepohneval ani fanúšikov Realu, a ani svojich krajanov.

Zdroj: Goal.com | Foto: Facebook