Toto si v zápase nikto nevšimol: Costa vedel, že to dopadne zle, Hierro mu neveril! (VIDEO)

O jedno z najväčších prekvapení v doterajšom priebehu Majstrovstiev sveta v Rusku, ak nie o to najväčšie, sa postarali domáci futbalisti. Tí totiž v osemfinále vyradili favoritov na titul zo Španielska.

Rusi porazili Španielov 2:1, pričom zápas rozhodol až penaltový rozstrel. A práve pred týmto rozstrelom kamery na štadióne zachytili, čo si takmer žiadny divák v prvom momente nevšimol. Tréner Fernando Hierro spolu s realizačným tímom vyberal hráčov, ktorí by mali ísť kopnúť penaltu. Následne prešiel medzi futbalistov a pýtal sa ich, či sa nato cítia. Pri čísle 3 však chcel do rozhodnutia vstúpiť Diego Costa, keďže tretí v poradí mal ísť jeho spoluhráč z Atlética Koke. A podľa všetkého, Costa veľmi dobre vedel, čo robí.

Tréner Hierro Costovi odvetil, že “Koke je v pohode”, načo Costa reagoval “V pohode?”. Do debaty sa už zapojil aj kapitán Sergio Ramos, ktorý sa Kokeho spýtal, či ju chce ísť kopnúť. 26-ročný hráč Atlética Madrid potvrdil, že na penaltu chce ísť. Ako už všetci vieme, Koke svoj pokus kopol mizerne a gól nedal, čo napokon stálo Španielov postup. Okamžite po  jeho neúspešnom pokuse sa Costa pozrel na trénera Hierra a povedal mu: “Hovoril som to”. Zdá sa teda, že Costa svojho spoluhráča pozná oveľa lepšie než tréner Hierro.

Diego Costa Kokemu neveril

https://www.youtube.com/watch?v=vf8ZmZXHFA8

Zdroj|Foto: Sportbible.com, YouTube.com