Tottenham sa ZBLÁZNIL: Od Realu Madrid žiada OBROVSKÉ peniaze!

Real Madrid by to po nevydarenom vstupe do sezóny a následne aj nového kalendárneho roka mohol myslieť s posilnením mužstva konečne vážne. Záujem o hviezdu Tottenhamu Hotspur mu však komplikuje neuveriteľne veľká čiastka, ktorú Angličania požadujú.

Jedným z cieľov madridského veľkoklubu by do budúcna mala byť hviezda Tottenhamu Hotspur Christian Eriksen. Vedenie Realu Madrid už podľa viacerých médii prejavilo oficiálny záujem, avšak ten narazil na tvrdú požiadavku vedenia “kohútov” z Tottenhamu.

Florentino Pérez si podľa viacerých anglických portálov predstavoval čiastku vo výške okolo 100 miliónov eur. Prezident anglického celku má však trocha odlišné predstavy a údajne by rád zo svojho hráča spravil v prípade prestupu najdrahšieho futbalistu na svete.

Angličania majú za 26-ročného záložníka požadovať nekresťanských 250 miliónov eur a teda čiastku, ktorá by mohla dostatočne odstrašiť aj taký veľký klub ako “Biely balet”. Španielom však hrá do karát to, že dánsky reprezentant nateraz odmietol predĺžiť svoju zmluvu, ktorá vyprší v roku 2020 a to by sa mohlo odraziť aj na cene, ak by sa daný prestup uskutočnil.

Záujem z Madridu je eminentný hlavne preto, že ich hlavný tvorca hry Luka Modrić má už 33 rokov a navyše v tejto sezóne zatiaľ nepodáva také výkony ako na Majstrovstvách sveta v Rusku, či v minulých ročníkoch.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter