Tréner Chelsea na ROVINU: “Ak chce Hazard odísť, nech ide…”

Fanúšikovia Chelsea FC, podobne ako vedenie tohto celku by si s istotou nechceli pripustiť odchod jednej zo svojich najväčších hviezd. Aj preto boli posledné slová Maurizia Sarriho na adresu Edena Hazarda veľmi prekvapivé.

O odchode Edene Hazarda z hlavného mesta Anglicka sa špekuluje už dlhodobejšie. Najčastejšie sa jeho meno spája s Realom Madrid. Slová talianskeho trénera preto zaiste potešili najmä priaznivcov tohto španielskeho celku.

“Eden má 28 rokov a ak chce odísť, tak môže,” prekvapil všetkých taliansky tréner a zároveň dodal: “Samozrejme, budem rád, ak ostane. Má totiž potenciál stať, sa najlepším hráčom v Európe,” myslí si 60-ročný kormidelník.

Eden Hazard

Ten zároveň dodal, že sa mu snaží vždy dať len primerané množstvo úloh. Napriek týmto slovám chvály sa však pred nedávnom nevyhol ani slovám kritiky, ktoré smeroval na svojho zverenca. Podľa bývalého trénera SSC Neapol je to však jeho práca a občas musí povedať aj takéto veci. S poslednými výkonmi belgického reprezentanta je však spokojný.

Ostáva teda otázkou, ako to všetko myslel. Sú tieto slová akýmsi formálnym potvrdením, že anglický klub v lete dovolí svojej hviezde odísť? Úplnú pravdu sa pravdepodobne dozvieme až o pár mesiacov.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter