Tréner Interu na ROVINU: Toto odkazuje záujemcom o Škriniara!

O budúcnosti Milana Škriniara sa neprestáva špekulovať. Aj preto bol tréner milánskeho Interu Luciano Spalletti nútený vyjadriť sa k situácií okolo jeho zverenca. Slová Taliana zaiste nepotešia Manchester United a ostatných záujemcov o služby slovenského stopéra.

23-ročný stredný obranca je v hľadáčiku viacerých klubov, ale údajne najmä anglického veľkoklubu Manchestru United. Ten by chcel využiť problémy pri rokovaniach medzi Slovákom a jeho klubom o novom kontrakte. Napriem tomu skúsený taliansky tréner prehlásil, že záujemcovia majú na zisk Škriniara zabudnúť a opäť spomenul čiastku 100 miliónov eur, no pridal ešte odvážnejšie tvrdenie.

“Ani jeden nemá peniaze na to, aby si ho mohol dovoliť kúpiť,” sebavedomo prehlásil 59-ročný Talian. “Jeho hodnota je nevyčísliteľná a preto ostáva tu, keďže je nad možnosťami toho, čo si ostatní môžu dovoliť,” povedal na tlačovej konferencii a zároveň ho podľa jeho slov tieto neustále špekulácie už unavujú, pretože poškodzujú aj samotný klub. Ostane teda Milan Škriniar verný svojmu súčasnému zamestnávateľovi?

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter