Trénerská BOMBA: Zidane možno už čoskoro trénerom v Anglicku!

Zinedine Zidane je od svojho odchodu z Realu Madrid po úspešnom treťom titule v Lige majstrov za sebou, bez práce. Čoskoro by sa to mohlo zmeniť, keďže podľa anglických médii má o legendárneho Francúza záujem popredný klub Premier League, no tentokrát nejde o Manchester United.

Bývalý tréner a svojho času aj hráč Realu Madrid bol po svojom odchode zo španielskeho celku spájaný okrem iného aj s príchodom do anglickej ligy, kde mal nahradiť Josého Mourinha. Toho však nateraz dočasne zastúpil Ole Gunnar Solskjær, ktorému sa však darí a zo zástupcu by sa tak po tejto sezóne mohol stať trénerom “Červených diablov” natrvalo.

To sa však nedá povedať o Chelsea FC, ktorá z posledných 5 ligových zápasov prehrala až tri a má z nich hrozivé skóre 8:13. Navyše zažil Maurizio Sarri aj potupnú prehru 6:0 na trávniku Manchestru City. Aj preto sa špekuluje o jeho možnom odchode.

Práve na jeho miesto by mohol podľa The Sun nastúpiť Zinedine Zidane. 46-ročný kouč zožal s Realom Madrid úspechy v Lige šampiónov, ktorú vyhral trikrát po sebe. To malo zaujať vedenie londýnskeho mužstva, ktoré by sa rado vrátilo na popredné pozície nie len v domácich súťažiach, ale najmä v pohárovej Európe.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter