Tvrdé TRESTY: Khabib a McGregor si vypočuli svoj ORTIEĽ!

Obaja účastníci októbrového zápasu UFC Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov spoznali svoje tresty. Rozhodla o tom nevadská športová komisia, ktorá bola poriadne prísna.

Zápas, v ktorom bol úspešnejší druhý menovaný zápasník mal nechutnú dohru. Práve ruský borec po skončení duelu preskočil klietku a pustil sa do jedného z členov Írovho tímu. Zároveň rozpútal poriadny chaos. Svoje má však na rováši aj McGregor a tak si obaja vypočuli svoje tresty.

Aj keď sa doposiaľ neporazený ruský športovec bránil že tak učinil po provokáciách zo strany svojho súpera, obdržal prísny trest a to suspendovanie na 9 mesiacov. Okrem toho musí zaplatiť aj pokutu, ktorá činí pol milióna amerických dolárov. Jeho trest sa však môže znížiť o tri mesiace a to v prípade ak absolvuje protinásilnícky program polície z Las Vegas. Suspendovaný na rok boli aj dvaja členovia jeho tímu.

Pokiaľ ide o 30-ročného írskeho zápasníka, ten si vyslúžil suspendovanie na pol roka. Jeho zákaz činnosti navyše sprevádza aj 50-tisícová pokuta. Obstal tak s miernejšou pokutou a trestom ako jeho ruský protivník, ktorý prednedávnom poriadne naložil Nate Diazovi.

Mcgregor vs Diaz trilogia Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter