Tvrdohlavý truc nechcenej hviezdy: Odmietam viac hrať za Barcelonu!

0
3

Rebelujúca hviezda to povedala úplne na rovinu a tak Barcelona musí konať. To, ako sa vedenie katalánskeho klubu zachovalo k záložníkovi Arthurovi Melovi nahnevalo početné množstvo fanúšikov. Predaj nasilu do Juventusu sa odrazil aj v nasadzovaní Brazílčana do základnej zostavy, ktorý ho vyprovokoval k takémuto postoju.

Odkedy Arthura predala Barcelona do Juventusu, tréner Setién ho prestal využívať a nasadzovať do zápasov. To Arthura nahnevalo a momentálne tvrdo trucuje. Hráči Barcelony totiž dostali po konci sezóny týždeň voľna, aby zregenerovali na blížiacu sa odvetu Ligy Majstrov proti Neapolu. Kým ostatní hráči sa vrátili do Barcelony v pondelok, Arthur sa doteraz v klube neukázal a dožaduje sa rokovaní o predčasnom ukončení zmluvy.

Vyhlásil, že za Barcelonu už odmieta hrať a do vyraďovacej časti Ligy Majstrov nastúpiť nechce. Klub dal Arthurovi jasne najavo, že je stále hráčom “Blaugranas” a vyhráža sa disciplinárnym konaním. Okrem toho, zálohu Barcelony trápi početný lazaret, keďže k dispozícií sú momentálne len Frenkie de Jong, Sergi Roberto a Riqui Puig. Ak by sa však zranil ďalší hráč, pre Setiéna by to bol obrovský problém.

arthur melo

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter