Tvrdý ODKAZ: Pospíšil a jeho slová k TLAČOVKE Bokroša s hráčmi!

Kauza okolo juniorských Majstrovstiev sveta a našej hokejovej reprezentácie do 20 rokov naďalej pokračuje. Len pred pár hodinami bola totiž usporiadaná tlačová konferencia, na ktorej reagovali na celú vec Ernest Bokroš a dvojica hráčov. To nenechalo chladným mladíka Martina Pospíšila, ktorý im zaslal priamy odkaz!

19-ročný hokejista draftovaný tímom Calgary Flames opísal čo sa deje v reprezentačnom mužstve a nedával si servítku pred ústa. V zápätí sa k nemu pridal aj Miloš Fafrák. Pri dnešnej tlačovke boli preto ich vyjadrenia najviac preberanou témou.

Celú tlačovú konferenciu musel sledovať aj Martin Pospíšil, ktorému to nedalo a opätovne reagoval prostredníctvom svojej oficiálnej facebookovej stránky. Jeho slová sú tvrdé a priame a my vám ich prinášame v nezmenenom znení:

Reakcia Pospíšila na tlačovú konferenciu Bokroša

Zdravím všetkých ľudí. Chcem vám povedať že stále si ja a Miloš Fafrák stojíme za svojím vyhlásením a vždy budeme. Je to náš názor a nikoho iného. Nie ako pán Bokroš naznačil že mi s tým niekto pomáhal. To je nezmysel. To čo sa odohralo na tlačovke bola z mojho pohladu jedna veľká fraška. Škoda že som tam nemohol byť.

Z hráčov som osobne sklamaný, boli tam zbytočne a vpodstate nič dokopy nepovedali. Na druhej strane chápem že v 19 rokoch sa takéto veci nechce riešiť každému.

Nie každý rozmýšľa tak ako ja alebo Miloš Fafrák. Nám úprimne záleží na slovenskom hokeji, no po dnešku som sa len utvrdil v tom, že pokým ľudia ako je pán Bokroš a pán Ulehla slovenský hokej sa nikam neposunie.

Prišlo mi strašne veľa správ od fanúšikov a hokejistov čo si ho zažili súhlasia som nou a stoja pri mne čo si veľmi vážim a ďakujem za podporu.

PS: Je čas sa sústrediť naplno na moje výkony na ľade. Týmto prosím aj média aby mne už nepísali a nevolali. rad sa s vami stretnem po sezóne. Vopred ďakujem ?

Tlačovku Bokroša si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook