Tvrdý reset Barcelony: Z klubu má odísť až 12 hráčov!

0
2

Nelichotivé výkony a výsledky v poslednej sezóne si vyžiadajú svoju daň. V Barcelone už nemajú čo navymýšľať a tak sa chystá kompletne prekopať svoj káder. Ako informuje španielska Marca, z tímu má odísť až 12 hráčov, čo je praktický celá jedenástka aj s náhradníkom.

Na odchode by mali byť predovšetkým hráči, ktorí hrajú v tíme druhé husle. Spomína sa najmä druhý brankár Neto, obrancovia Nelson Semedo, Samuel Umtiti a Junior Firpo. Prečistiť by sa mal aj stred poľa a odísť by mali Ivan Rakitić, o ktorého odchode sa už dlho píše a možno aj Arturo Vidal, ktorý však dohrával uplynulú sezónu vo výbornej forme.

Odísť by mohol aj problémový a večne zranený Ousmane Dembélé a zimná špeciálna posila Martin Braithwaite, ktorý nedokázal v posledných zápasoch presvedčiť. Do Katalánska sa majú vrátiť aj hráči z hosťovania, ktorí sú bez budúcnosti v FCB. Carles AleñaRafinha Alcantara, Jean-Clair Todibo a Philippe Coutinho. Všetko sú to reálne mená a ich odchod by až tak neprekvapil vzhľadom na avizovanú prestavbu kádra.

barcelona tim

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter