Ukázal Neymar pravú tvár? Konečne reagoval na konflikt so spoluhráčom Cavanim!

Hoci sa zápas Paríža Saint-Germain s Lyonom odohral ešte v nedeľu, stretnutie sa rieši dodnes. Parížskou kabínou totiž otriasol spor medzi útočnými hviezdami Neymarom a Edinsonom Cavanim.

Uruguajčan a Brazílčan sa pochytili, keď chceli obaja zahrávať priamy kop a neskôr i penaltu. V minulej sezóne bol po odchode Zlatana Ibrahimoviča zvyknutý zahrávať štandardné situácie 30-ročný útočník Cavani, avšak najdrahší hráč sveta Neymar Jr. neprišiel do tímu z hlavného mesta Francúzska, aby hral druhé husle.

Spor mal pokračovať aj v šatni a následne u samotného prezidenta klubu. Edinson Cavani však ako prvý nabral odvahu a prehovoril o konflikte. Podľa neho sa takéto situácie stávajú bežne a Neymarovi následne zložil poklonu za jeho rýchle adaptovanie sa v Paríži.

Neymar však dlho mlčal a v celej situácii bol nečinný. To sa však podľa francúzskeho denníka L´Equipe malo zmeniť, keď sa 25-ročný bývalý hráč Barcelony konečne rozhodol urobiť správnu vec. Na včerajšom tréningu mal totiž v šatni predstúpiť pred svojich spoluhráčov a ospravedlniť sa za svoje správanie. Keďže je Neymar v Paríži len krátko a nevie dobre po francúzsky, jeho príhovor mal prekladať spoluhráč z brazílskej reprezentácie a kapitán PSG Thiago Silva.

Okamžite sa však objavili ohlasy nespokojných fanúšikov, ktorí tvrdia, že toto nie je pravá tvár Neymara a jeho ospravedlnenie nebolo úprimné, pričom jeho akt uzmierenia bol vraj len z akejsi povinnosti. Ak by mu to totiž bolo naozaj ľúto, spravil by tak už dávnejšie. Či bolo Neymarovo ospravedlnenie naozaj úprimné alebo nie, vie zrejme len samotný brazílsky krídelník. Avšak ako sa hovorí – radšej neskoro, ako nikdy.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter