Útok SNOV: Juventus chce priviesť k CR7 útočnú MEGAHVIEZDU!

Juventus si v lete upísal Cristiana Ronalda, čím rapídne navýšil kvalitu svojej ofenzívy. Vedenie by však nerado ponechalo veci na náhodu a vo vzduchu má visieť ďalší megaprestup.

Taliansky veľkoklub aktuálne disponuje veľkou ofenzívnou silou. Spomínaného hviezdneho Portugalčana dopĺňajú Mandžukić, Dybala, Costa a pod. Napriek tomu sa mala “Stará dáma” podľa Calciomercato zamerať na získanie ďalšej útočnej megahviezdy.

Údajným cieľom Juventusu sa mal stať kanonier milánskeho Interu Mauro Icardi. Spoluhráč Milana Škriniara totiž prišiel v Miláne o kapitánsku pásku pre naťahovanie rokovaní o jeho novej zmluve. Pre rovnaký dôvod mal byť vyradený aj zo súpisky na úvodný zápas vyradzovacej časti Európskej ligy UEFA.

25-ročný argentínsky útočník by tak v lete mohol zmeniť svoje pôsobisko. Massimiliano Allegri to však nebude mať jednoduché. O hviezdu milánskeho mužstva sa totiž zaujíma aj Real Madrid a je možné, že do zoznamu pribudne aj zopár ďalších veľkých futbalových mužstiev. Trhová hodnota reprezentanta Argentíny sa pohybuje na úrovni 100 miliónov eur.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter