Už dávno som mohol byť preč z Realu. Zamietli hneď niekoľko ponúk!

V Reale Madrid nie je pre každého hráča na ružiach ustlané. Keď sa vám dlhodobo nedarí, chceli by ste prestúpiť. Ale čo máte robiť, keď vás vedenie klubu nepustí?  James Rodríguez v rozhovore poodhalil svoje ťažké časy v Madride.

V roku 2014 prišiel do Realu za 75 miliónov eur z Monaka po skvelých výkonoch na Majstrovstvách sveta v Brazílií. Podpísal 5-ročný kontrakt, ktorý potom predĺžil do roku 2021. Ak chce Florentino Pérez vidieť nejaké peniaze za kolumbijského záložníka, toto leto by ho mal predať. Špekulácií je dosť, no vybrať si ten správny klub bude pre neho kľúčové v jeho ďalšej kariére.

“Minule leto mal Real veľmi dobrú ponuku od nemenovaného španielskeho klubu, ktorú zamietol. Myslel som si, že všetko sa uzavrie, ale nepustili ma. Nedovolili mi ísť do klubu, do ktorého som chcel odísť,” povedal v rozhovore pre Gol Caracol. “Potom prišla ponuka z Talianska, ale tá ma nepresvedčila. Môj agent, Jorge Mendes mi povedal, že prišla aj ďalšia ponuka, tentokrát z Číny, ale tam som nechcel odísť. Cítim, že ešte stále môžem toho veľa dokázať v Európe,” vyjadril sa James.

Ďalej hovoril aj o vzťahu s trénerom Zidanom. “Nikdy som s ním nemal problém. Každý tréner má svoje vlastné preferencie. Máme normálny pracovný vzťah,” myslí si 28-ročný záložník Realu. Tak teda uvidíme, kde počas leta zamieri James Rodríguez. V Madride s 99% určitosťou neostane. Bola by to ako škoda pre neho, tak aj pre vedenie “Los Blancos”, ktoré by za neho v tomto prípade neskôr nevidelo ani cent.

james rodriguez real

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter