Úžasná výmena Griezmanna za mladú HVIEZDU Atlética? Odpoveď klubu!

Barcelonských fanúšikov by takáto správa mimoriadne potešila, no napokon z toho bude len ďalšie sklamanie. Prezident klubu Bartomeu je pod neuveriteľnou paľbou kritiky, ktorú chcel utíšiť zaujímavou výmenou hráčov s Atléticom Madrid.

Antoine Griezmann v Barcelone veľmi neohúril vo svojej prvej sezóne od 120-miliónového prestupu z Atlética Madrid. V 48 súťažných dueloch dal 15 gólov a zaznamenal 4 asistencie. Nečudo, že sa na neho zvalila vlna kritiky. Prezident klubu ho preto zamýšľal vymeniť späť do Atlética Madrid po hanebnej prehre 2:8 v Lige Majstrov s Bayernom Mníchov. Vedeniu Atlética navrhol zaujímavú výmenu útočníkov. Antoine Griezmann za Joãa Félixa. Ako reagovali popredné persóny v Madride?

>>Smiešna ponuka Juventusu pre Barcelonu! Suáreza navrhovali vymeniť za zhasínajúcu hviezdu!<<

Ponuka Josepa Bartomeua ich nezaujala a rozhodli sa mu odpovedať razantným nesúhlasom. Pre Barcelonu by bol tento obchod vykúpením nielen čo sa týka možnej formy hráčov, ale ušetrili by aj finančne. Francúz totiž zarobí až 21 miliónov eur za prvé dve sezóny v drese Blaugranas, zatiaľ čo portugalský mladík má mzdu 3,5 milióna eur za rok. Možno je však dobré, že Griezmann ostal, keďže nový tréner Koeman oznámil, že v jeho projekte s ním ráta ako s kľúčovým hráčom mužstva.

joao felix

Zdroj: Marca.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter