V Barcelone mu to vôbec nevyšlo: Teraz je len krok od prestupu!

Nie všetci talentovaní mladíci, ktorí prestúpia do Barcelony majú garantované, že sa z nich stanú hviezdy Messiho kalibru. Od Dembélého sa čakalo viac, Coutinho mal byť jednou z kľúčových postáv tímu a z Malcoma sa mal stať krídelník svetového formátu. 

A práve posledný menovaný je teraz na odchode z Katalánska. 22-ročný Francúz absolútne nenaplnil svoj potenciál a teraz by mohol reštartovať svoju kariéru v inej lige. Veľký záujem o podpis krídelníka javí Zenit Petrohrad. Prezident ruského tímu Alexander Metvedev dokonca médiám osobne potvrdil, že prestup je blízko: “Rokovania s Barcelonou o Malcomovi sú v pokročilom štádiu a aktuálne smerujú do rozhodujúcej fázy.”

Brazílčan prišiel do Barcelony len pred minulou sezónou z francúzskeho Bordeaux za 41 miliónov eur. Za “Blaugranas” odohral celkovo 24 zápasov, v ktorých si pripísal na svoje konto 4 góly a 2 asistencie. Ktovie, či by nebol pre neho lepší prechod do AS Rím, ktorý Malcom zrušil na poslednú chvíľu zrušil pred podpisom v Barcelone. To sa však už nedozvieme.

malcom barcelona

Zdroj: 101greatgoals.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter