V Reale Madrid je nakazený na COVID: A čo odveta Ligy Majstov?

Real Madrid sa prednedávnom vrátil po troch rokoch na španielsky futbalový trón, no už teraz sa hráči po krátkej pauze musia vrátiť do tréningového kolotoča. 7. augusta ich totižto čaká náročný odvetný duel osemfinále LM na pôde Manchestru City, s ktorým doma prehrali 1:2. Situácia sa však ľahko skomplikovala.

Vedenie Realu potvrdilo, že po návrate z dovolenky bol pozitívne testovaný na COVID útočník Mariano, jeho stav je však veľmi dobrý a do styku so spoluhráčmi ešte vôbec neprišiel. Aj preto nevidia nijaký problém v zohraní odvety na anglickej pôde. Keďže tento futbalista takmer nehrával, pre zverencov Zinedene Zidanea to nie je nejaká veľká strata, keďže je jasné, že vinou 14-dňovej karantény nepocestuje s tímom.

Liga Majstrov bola prerušená vo fáze, keď si kvarteto Atalanta, PSG, Lipsko a Atlético Madrid zaistili postup do štvrťfinále, zatiaľ čo ďalšie štyri dvojice stihli len prvý duel (Chelsea – Bayern 0:3, Neapol – Barcelona 1:1, Real – ManCity 1:2 a Lyon – Juventus 1:0). Medzičasom je už nažrebovaný kompletný pavúk.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter