V Trnave nás čaká Kazachstan: Ako bude vyzerať naša zostava?

Po vydretom úspešnom vstupe do C-divízie Ligy Národov proti Bielorusku nás v rýchlom slede budú čakať ďalšie tri zápasy. Tým najbližším súperom bude v pondelok Kazachstan. Duel je na programe od 20:45 v Trnave.

Predpokladať, ako bude vyzerať naša základná zostava, je obtiažne. Každopádne, dá sa očakávať určité rotovanie zostavy. Netreba však súpera úplne podceniť, hoci ľahší zápas nás bude čakať len ťažko. Kazachstan je na 125. mieste rebríčku FIFA, spomedzi európskych krajín je na 46. mieste a žiadne veľká mená v zostave nemá.

Očakávame, že by šancu mohli dostať aj niekoľkí “zelenáči”, pričom zaujímavé by bolo, ak by šancu medzi tromi žrďami dostal premiérovo Dominik Takáč, ktorý je práve brankárom Trnavy. Je aj jej odchovancom. Šancu na stopérskom poste by mohli dostať Valjent či Gyombér, keďže Škriniar je zrejme jasnou voľbou, v základe si vieme predstaviť Suslova a Rusnáka, šancu by mohol dostať aj Herc či Haraslín. Proti takémuto súperovi treba skúsiť, aké je to hrať bez Kucku, Lobotku či Dudu.

Ako by sme poskladali XI po prerotovaní zostavy my?

Not loading? Click here
Powered by StrawPoll

Zdroj: Športovýmagazín | Foto: Chosen11, Instagram/Tomassuslov