Väčšina ho nenávidí, Mourinho chce hriešneho útočníka do Tottenhamu

0
2

The Special One ide zasa proti prúdu a teraz trochu kontroverznejším smerom. Ofenzíva Tottenhamu nepatrí k menej kvalitným útokom v Premier League. Kane, Son, Bergwijn a Moura sú kvalitnými hráčmi v útočnom záprahu Kohútov. Teraz by však mohlo dôjsť k posilneniu.

Hrotového útočníka ma k dispozícií Mourinho len jedného. Harry Kane je však veľkým zabijakom na súperovej polovici, no nemôže hrať každý jeden zápas v sezóne. Núka sa teraz celkom dobrá príležitosť podpísať zálohu pre neho minimálne na striedačku. 31-ročný španielsky útočník Atlética Madrid, Diego Costa je horúcim kandidátom na príchod do Tottenhamu.

Kým väčšina fanúšikov a protihráčov nemá v láske jeho zákernosť a nemiestne správanie, podľa Josého Mourinha má v sebe perfektnú dávku agresivity, ktorú na ňom obdivuje, a ktorá Tottenhamu v určitých zápasoch chýba, aspoň podľa jeho slov. V Atléticu sa Costovi končí zmluva už budúce leto a preto ho Los Colchoneros chcú predať už teraz, aby na ňom aspoň niečo zarobili. V hre je preto čiastka okolo 10 miliónov eur, ktorá by nemala byť veľkým problémom pre vedenie Spurs. Má podľa vás Diego kvalitu hodnú Premier League?

Zdroj: Transfermarkt.com | Foto: Twitter