VARchester United? Frank Lampard surovo obvinil TOP konkurentov!

Je pravdou, že v poslednom období je systém VAR v permanencií zvlášť v zápasoch jedného klubu v Premier League. Ide o Manchester United, ktorému svojimi rozhodnutiami neraz dopomohol k priaznivým verdiktom. S obvinením teraz vyrukoval tréner Chelsea Frank Lampard.

Pred semifinálovým zápasom FA Cupu medzi Chelsea a Manchestrom United prišiel s obvinením tréner “The Blues” , ktorý si myslí, že Manchestru pomáha rozhodnutiami systém VAR. “Ľudia zvyknú hovoriť, že rozhodca zvýhodňuje veľké tímy kvôli tlaku veľkej fanúšikovskej základne. VAR sa však prišiel pokúsiť zmeniť to a neuprednostňovať veľké tímy, ale iba poskytnúť správne rozhodnutie,” povedal Lampard v piatok.

frank lampard

“Ale v spomínanom systéme je stále ľudský element, ktorý robí rozhodnutia. V niektorých z nich a zvlášť v jednom zo štvrtkového večera je však jasné a očividné, že rozhodnutie rozhodcu bolo nesprávne a nebolo ani zmenené VAR-om,” narážal Lampard na sporné rozhodnutie o neuznanom faule Victora Lindelöfa na Wilfrieda Zahu v šestnástke United.

“Niektoré z týchto rozhodnutí sú fakt čudné. Niektoré sú možno proti vám, niektoré hrajú s vami. Ale v poslednom období vidíme ako rozhodnutia VAR-u jasne hrajú v prospech Manchestru United. Bolo by pekné ak by v zápase s nimi rozhodol VAR v náš prospech,” dodal 42-ročný Brit. Sme teda zvedaví, či takáto situácia nastane v nedeľnom dueli.

zaha lindelof

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter