Vedenie Barcelony zúri: Zradili ich vlastní hráči na čele s Messim, Suárezom a Piquém!

Sága Neymar Jr. sa prestupom do parížskeho Saint-Germain ešte ani zďaleka neskončila. Barcelona sa totiž rozhodla podniknúť právne kroky voči brazílskemu futbalistovi a podala na neho žalobu za porušenie zmluvy.

Katalánsky klub sa chystá z Neymara spätne vysúdiť 8,5 milióna eur, ktoré hráč zinkasoval ako bonus za predĺženie zmluvy, a k tomu penále vo výške 10 % tejto čiastky za oneskorenie platby.

Vedúci Barcelony majú na hráča ťažké srdce nielen kvôli jeho odchodu a “zbytočným” finančným stratám, ale aj kvôli jeho nedávnym vyhláseniam priamo na ich adresu. Neymar si totiž myslí, že vo vedení Barcelony sú ľudia, ktorí by tam nemali byť a samotný klub si zaslúži lepšie predstavenstvo. A aby toho nebolo málo, po ranách spôsobených Neymarom im dýku do chrbta vrazili aj vlastní hráči.

“Vrátil sa” adresoval Lionel Messi vtipný odkaz Gerardovi Piquému ako reakciu na jeho slávnu fotku “Zostáva”

Tí sa s Neymarom, súčasným nepriateľom klubu číslo 1, stretli priamo v Barcelone a kamarátsky si užili spoločné chvíle. Spolu s 25-ročným brazílskym krídelníkom dobrých priateľov navštívil aj spoluhráč z PSG Dani Alves. Messi, Suárez, Rakitić či Piqué strávili zábavný deň v prítomnosti bývalých spoluhráčov a na svoje instagramové účty pridali fotografie s Neymarom.

To ale poriadne pobúrilo vedenie Barcelony, ktoré konanie svojich hráčov vníma ako zradu a podľa španielskej rozhlasovej siete Cadena SER to hlavní predstavení klubu nazvali “instagramovou vzburou”. Paradoxom je, že v rovnaký deň, ako hráči zverejnili fotky s Neymarom, klub vydal oficiálne stanovisko o podaní žaloby na Brazílčana. Messi, Suárez, Piqué i Rakitić o vyhlásení síce vedeli, no tvrdia, že príspevkami na Instagrame nič konkrétne necielili. Riaditelia Barcelony si prajú, aby meno Neymar už nebolo spájané s klubom, o čo po incidente mali požiadať aj svojich hráčov.

Na svoj účet pridal fotku s Neymarom aj Ivan Rakitić

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Instagram, Twitter