Veľká DILEMA: Zidana čaká v Madride niekoľko ťažkých rozhodnutí!

V hlavnom meste Španielska zavládla medzi fanúšikmi Realu Madrid po návrate Zinedine Zidana veľká eufória. Francúzsky tréner však má pred sebou niekoľko ťažkých rozhodnutí a nejde len o nákup prípadných posíl.

Brankári

Prvou veľkou dilemou sú brankári. Thibaut Courtois bol počas pôsobenia Santiaga Solariho jasným číslom jeden. 46-ročný Zidane však vždy naplno dôveroval Keylorovi Navasovi. Otázne teda je, kto sa postaví medzi tri žrde na väčšinu zápasov do konca aktuálnej sezóny.

Aj keď belgický gólman nateraz svojimi výkonmi nijako extra neoslnil, treba povedať že je predsa len vo svojich 26-ich rokoch pohľadom do budúcna. Do úvahy samozrejme pripadá aj rotácia oboch strážcov svätyne.

Ľavý obranca

Na poste ľavého obrancu dlhodobo odvádzal skvelé výkony Brazílčan Marcelo. Toho však v posledných dueloch vytlačil zo základnej zostavy Sergio Reguilón. Aj preto sa dokonca začalo špekulovať o odchode 30-ročného brazílskeho reprezentanta.

Tieto dohady zastavil až príchod Zidana, ktorý mal prezidentovi jasne povedať, že Marcelo nie je na predaj. Vsadí teda Zidane na overenú skúsenosť, alebo ponechá v zostave španielskeho mladíka?

Návrat Isca

Isco sa dostal so Santiagom Solarim do veľkých sporov. Väčšinu zápasov preto dokonca strávil nie len na lavičke, ale dokonca sa často neprebojoval ani medzi náhradníkov. Francúzsky kormidelník však mal ako v prípade Marcela konštatovať, že tvorivý záložník nie je na predaj. Aj preto sa očakáva jeho návrat do základnej zostavy.

Prestupové PRIORITY Zidana —TU—

Foto: Twitter