Veľká krivda Rodákovi: Fulham krok od skvelého brankára, je ZADARMO

To snáď ani nemôže byť pravda. Marek Rodák vychytal Fulhamu už dvakrát postup do Premier League. Pred dvoma sezónami ho však vedenie klubu doslova zradilo, keď angažovalo Alphonsea Areolu a tak si Slovák v najlepšej lige sveta veľmi nezachytal.

Zdá sa, že situácia s Marekom Rodákom sa bude opakovať. Fulham totiž javí veľký záujem o albánskeho brankára Thomasa Strakoshu. Ten pôsobí v Laziu, no tam mu končí kontrakt, ktorého platnosť vyprší 30. júna tohto roka, čo znamená, že 1. júla sa stane voľným hráčom. S informáciou o záujme Fulhamu prišli uznávaní talianski novinári ako Gianluca di Marzio, Nicolo Schirá a predovšetkým Fabrizio Romano.

27-ročný Albánec by sa mal stať jednotkou v bráne Chalupárov, po tom, čo 6 rokov pôsobil v rímskom Laziu. Je však veľmi záhadné, prečo chce vedenie Fulhamu angažovať tretieho solídneho gólmana. Rodákovi totiž po celú sezónu kryl chrbát skúsený Paulo Gazzaniga a tak je brankársky post vo Fulhame pokrytý viac ako solídne. Nuž vyzerá to zatiaľ tak, že Rodák opäť ostane v tíme druhé husle. Ak sa nerozhodne nadobro skoncovať vo Fulhame.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/fulhamfc