Veľká ZRADA?! Andrej Sekera môže mať VÁŽNY PROBLÉM!

Na blížiacom sa svetovom šampionáte bude nie len našim kapitánom, ale aj jednou z najväčších hviezd slovenského výberu. Andrej Sekera však môže mať na klubovej úrovni problém.

Obranca Edmontonu Oilers mal v poslednej dobe problém so zraneniami. Vynechal tak mnoho zápasov ako v aktuálnom, tak aj minulom ročníku NHL. Možno aj práve preto je teraz podľa portálu Sportsnet adeptom na výmenu, respektíve na vyplatenie spod zmluvy.

Najväčší problém kedysi slávneho kanadského klubu je obrana. V nej majú “Olejári” dvoch hráčov s vysokou zmluvou, pričom minimálne jeden z nich by údajne mal byť v lete 2019 vyplatený zo zmluvy. Prvým je spomínaný Slovák, ktorý má zmluvu ešte na dva roky s ročným cap hitom 5,5 miliónov a druhým je Kris Russell (32), ktorý ma tiež zmluvu ešte na dve sezóny, ale s cap hitom 4 milióny dolárov.

V lete sa teda rozhodne, či si bude musieť Andrej Sekera hľadať nový klub. My však verím, že sa zlé prognózy nenaplnia a skúsený obranca ukáže, že ešte v Národnej hokejovej lige nepovedal posledné slovo.

Zdroj: Sportsnet.ca, Eliteprospects.com | Foto: Twitter