Veľké ZMENY: Manchester United sa chystá opustiť až 6 hráčov!

0
2

V letnom prestupovom období by mohli v Manchestri United nastať veľké zmeny. Okrem príchodov viacerých posíl sa totiž hovorí aj o odchode až šestice hráčov, pričom ide aj o hviezdne mená.

Vedenie anglického klubu rozhodlo, že na poste trénera zotrvá Ole Gunnar Solskjær. Ten si bude môcť poskladať tím podľa svojich predstáv. Aj preto by mohli niektorí hráči prirodzene odísť.

Už skôr sa spomínal odchod kapitána “Červených diablov” Antonia Valenciu, ktorý mal rokovať s Interom. Po sezóne mu totiž vyprší kontrakt a ani jedna strana nemá záujem o jeho predĺženie. Na zozname možných odchodov sú aj ďalší dvaja členovia defenzívy a to Matteo Darmian a Marcos Rojo.

Na Old Trafford sa nedarí ani Alexisovi Sánchezovi a so španielskym gigantom FC Barcelonou mal údajne rokovať Juan Mata. V poradí šiestym odchádzajúcim hráčom by mohol byť Ander Herrera, ktorý mal podľa francúzskych médii začať rozhovory s PSG. Sám hráč sa však medzičasom vyjadril, že by v klube rád zotrval, preto sú tieto fámy otázne. V Manchestri tak bude zaiste postarané o rušné leto.

TIP DŇA: Čarovný obranný zákrok Fehérváryho —TU—

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter