Veľký NÁVRAT: Bývalá hviezda Realu Madrid sa plánuje vrátiť späť!

Real Madrid sa v posledných rokoch sústredil na prestupovom trhu výhradne na mladé talenty s veľkým potenciálom. Absencia príchodu hviezd sa však akoby začala pomaly prejavovať aj na výsledkoch. Do hlavného mesta Španielska by sa preto mohol už čoskoro vrátiť jeden z hviezdnych hráčov, ktorý tu v minulosti pôsobil.

Za posledný veľký nákup Realu Madrid sa vo všeobecnosti považuje príchod Jamesa Rodrígueza, ktorý prišiel v lete 2014 za 75 miliónov eur z AS Monako. O tri roky neskôr sa však porúčal na dvojročné hosťovanie do Bayernu Mníchov. To končí práve tento rok a vy už asi tušíte že práve on by mal byť staronovou posilou madridského celku.

Svedčia o tom jeho slová, ktoré prednedávnom povedal španielskym novinárom: “V Madride mám všetko. Mám tu dom a ľudí, ktorí ma milujú. Momentálne mám zmluvu s Bayernom Mníchov. Chcem ju dokončiť a uvidíme, čo sa stane,” nechal sa počuť 27-ročný ofenzívny záložník.

Reprezentant Kolumbie okrem toho už viackrát naznačil že by sa rád vrátil na Santiaga Bernabéua, keďže pod Zidanom nedostával toľko príležitosti a po svojom pobyte v Bavorsku sa cíti byť viac zrelý a pripravený uchytiť sa aj v drese “Bieleho baletu”.

Aj preto by sa mali spoločne v marci stretnúť zástupcovia oboch klubov a aj samotného futbalistu. Mníchovčania majú totiž možnosť doplatiť k už uhradeným 13-im miliónom eur ďalčích 42 a kolumbijský stredopoliar by sa stal ich hráčom natrvalo.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter