Veľký NÁVRAT: Zidane ešte DNES trénerom Realu Madrid!

Nepostačujúce výsledky Realu Madrid by sa mali stať osudným trénerovi Santiagovi Solarimu. Aj keď sa spočiatku špekulovalo, že by mal ostať na lavičke “Bieleho baletu” do leta, všetko je zdá sa inak.

Argentínsky kouč sa mal údajne so svojimi zverencami rozlúčiť dnes po rannom tréningu. Klub má byť totiž presvedčený že súčasná situácia je neudržateľná a mužstvo potrebuje zmenu. Novým impulzom by mal byť tréner a pre Florentina Péreza existovala v tomto smere jasná a dá sa povedať jediná prioritná voľba, čo sa mu napokon pravdepodobne aj podarilo.

Podľa známeho športového denníka Marca by sa mal vrátiť na lavičku “Los Blancos” Zinedine Zidane. Francúz spočiatku so svojím návratom váhal, avšak prezidentovi sa podľa všetkého podarilo presvedčiť ho. 46-ročný kouč by sa mal podľa dostupných informácii vrátiť na Santiaga Bernabéua ešte dnes.

My budeme túto situáciu s napätím sledovať a prinesieme vám aktuálne informácie o dianí v kabíne Realu Madrid. Pokiaľ ide o Santiaga Solariho, ten by mal aj naďalej ostať fungovať v štruktúrach klubu, nie však ako hlavný kormidelník pri A-tíme.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter