Veľký ŠOK: Sergio Ramos na ODCHODE z Realu Madrid?!

Letné prestupové obdobie by malo znamenať aj veľký prievan v šatni Realu Madrid. Španielskemu tímu sa nedarí podľa predstáv a preto by mohla prísť zmena, ktorá sa však môže dotknúť aj jedného prekvapujúceho mena.

Len nedávno vyplávali na povrch informácie z kabíny spomínaného španielskeho veľkoklubu. Do slovnej prestrelky sa mali spolu dostať prezident a kapitán “Bieleho baletu”. Sergio Ramos sa údajne zastal svojich spoluhráčov, ktorých Florentino Pérez kritizoval a vinu neúspechu prisúdil líder kabíny práve 72-ročnému Španielovi, ktorý v lete nepriviedol do tímu žiadnu adekvátnu náhradu za Cristiana Ronalda.

Viac o konflikte Péreza a Ramosa —TU—

Po tejto ich hádke sa začalo ihneď špekulovať o budúcnosti 32-ročného stredného obrancu. V Španielsku totiž najnovšie začali kolovať informácie, ktoré mali potvrdiť talianske média, že skúsený stopér vraj rokuje so svojím novým potencionálnym zamestnávateľom.

Tým by podľa týchto zdrojov mohol byť taliansky veľkoklub Juventus. S príchodom do Turína sa už skôr spájala dvojica súčasných futbalistov “Los Blancos”. Menovite ide o Isca a Marcela. Obaja totiž upadli do nemilosti trénera a nedostávajú dostatočný, ba až žiadny herný priestor.

Pre celú taliansku Serie A by bol tento prípadný prestup významnou udalosťou, veď Sergio Ramos je aktuálne považovaný za jedného z najlepších stopérov na svete. Okrem defenzívnej činnosti je platným hráčom aj v ofenzíve a to najmä pri štandardných situáciách a v Madride má na starosti aj pokutové kopy. Španiel má v hlavnom meste platný kontrakt do roku 2021 a jeho súčasná trhová hodnota je podľa renomovaného futbalového portálu Transfermarkt.com na úrovni 30 miliónov eur.

Zdroj: Givemesport.com, As.com | Foto: Twitter