Veľký ŠOK: V Paris Saint-Germain končí aj ďalšie hviezdne meno!

Odchod Lionela Messiho bol takmer istý už od marca a pred posledným duelom proti Clermontu to potvrdil aj tréner Galtier. Vo veľkom sa hovorí aj o konci Neymara, v Paríži ale pomerne nečakane skončí po poslednom zápase ročníka aj ďalší velikán.

Po dvoch sezónach, pričom v tejto druhej hral po zotavení sa zo zranení prakticky neustále a veľmi dobre, opúšťa metropolu Francúzska aj azda najlepší stopér histórie Sergio Ramos. 37-ročná legenda to potvrdila na sociálnych sieťach.

„Zajtra je špeciálny deň, keď sa rozlúčim s PSG a uzavriem ďalšiu kapitolu v mojom živote. Netuším, o koľkých miestach môže jeden človek povedať, že boli jeho domov, no bez pochybností to môžem vyhlásiť o Paríži a jeho fanúšikoch. Ďakujem za dve výnimočné sezóny, počas ktorých som vydal zo seba všetko,” uviedol na sociálnych sieťach Ramos.

Ramos nastúpil doteraz za PSG dovedna do 57 stretnutí, v nich strelil päť gólov a na jeden asistoval. Ešte pred pár mesiacmi pritom obe strany boli pripravené jednať o ďalšej spolupráci.

→ MOŽNÉ NOVÉ KLUBY RAMOSA ←

Vzhľadom k čerstvosti tejto informácie je ťažké odhradovať, kam povedú ďalšie kroky velikána, ktorý v drese Realu Madrid a španielskej reprezentácie vyhral úplne všetko a získal si aj parížskych fanúšikov. Je tak isté, že Milan Škriniar si po príchode po boku legendy španielskej nezahrá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sergio Ramos (@sergioramos)

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram