Veľký zvrat v prestupe E. Hazarda: Prebehli už prvé kontakty, no nie s Realom Madrid!

Eden Hazard patrí bezpochyby k najlepším futbalistom sveta, čo dlhodobo potvrdzuje nielen v drese Chelsea, ale aj v belgickej reprezentácii. Vo svojej kariére však zrejme dospel do bodu, kedy potrebuje zmenu.

S pribúdajúcimi rokmi jeho vyjadrenia čoraz viac nasvedčujú, že odchod z Chelsea sa nezadržateľne blíži. 27-ročný ofenzívny futbalista je najviac spájaný s Realom Madrid a sympatiami k “Bielemu baletu” sa netají ani samotný hráč, čo vo viacerých rozhovoroch potvrdil. Rôzne médiá ho považujú za náhradu Cristiana Ronalda v madridskom klube.

Zatiaľ to však vyzerá tak, že kráľovský veľkoklub sa nemá k činu a belgickú hviezdu mu chce vyfúknuť najväčší rival. Aspoň takto to tvrdí španielsky denník Sport, ktorý píše, že FC Barcelona sa už informovala o prípadnom záujme futbalistu presunúť sa na Camp Nou.

Eden Hazard

A na prekvapenie všetkých, denník Sport tvrdí, že reakcia Hazarda bola pozitívna. Futbalista sa vraj zaujímal o možnosti spolupráce s katalánskym klubom. Periodikum taktiež tvrdí, že Hazard by nepožadoval astronomický plat, avšak chce byť odmeňovaný na základe svojich výkonov. Belgičan sa má nachádzať vo fáze kariéry, kedy chce získavať čo najviac trofejí. A kedže Chelsea sa v budúcej sezóne nepredstaví v Lige majstrov, jeho prestup je čoraz reálnejší.

Nakoľko reálny je prestup Edena Hazarda do Barcelony, nedokážeme posúdiť, avšak pred niekoľkými týždňami šumom o odchode Cristiana Ronalda z Realu Madrid tiež nikto neveril.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter