Veľký zvrat v ságe Coutinho? Hráč vraj zostane v Liverpoole, má však jednu podmienku!

Philippe Coutinho a jeho odchod do Barcelony sa naťahuje už takmer celé prestupové obdobie. Hoci Liverpool odmietol už tri ponuky za ofenzívneho záložníka, zdalo sa, že kluby spejú k dohode a Coutinho si prestup vydupe.

Sám hráč mal totiž naliehať na klub a žiadal o prestup do katalánskeho veľkoklubu. Posledné informácie však hovoria o tom, že Philippe Coutinho zrejme v Liverpoole predsa len zotrvá. Minimálne teda teda ešte jeden rok. 25-ročný brazílsky reprezentant mal totiž prísť za vedením anglického klubu a oznámiť, že túto sezónu ešte odohrá na Anfield Road, no len pod tou podmienkou, ak ho Liverpool do Barcelony predá budúce leto.

Coutinho tak zrejme hodí za hlavu svoju nevraživosť voči trénerovi Kloppovi a pomôže “The Reds” aj v prebiehajúcom ročníku, ak dostane od klubu istotu, že mu v budúcom letnom prestupovom období nebudú brániť v odchode k “Blaugranas”.

Philippe Coutinho v aktuálnej sezóne za Liverpool ešte nenastúpil, laboruje totiž so zranením chrbta. Jeho návrat na trávniky sa očakáva čoskoro, avšak ktorý dres napokon bude mať v najbližšom zápase oblečený, zostáva záhadou. Na vyriešenie prestupovej ságy okolo Coutinha do konca augusta už ale veľa času nezostáva.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: YouTube.com