Veľký zvrat v ságe Ronaldo? Juventusu chce väčším platom prekaziť plány ďalší klub!

0
2

Celý futbalový svet doposiaľ žil Majstrovstvami sveta v Rusku, avšak pozornosť médií sa po vypadnutí Ronaldovho Portugalska sústredí aj ďalším smerom. Cristiano Ronaldo je totiž podľa všetkého na odchode z Realu Madrid.

Najväčším favoritom na zisk superstrelca je taliansky Juventus. Viaceré zdroje tvrdia, že kluby i hráč už dospeli k dohode. Prestupová čiastka má byť 100 miliónov eur a Ronaldov ročný plat by sa mal pohybovať okolo 30 miliónov. Pokiaľ ale nie je nič oficiálne potvrdené, šanca stále žije aj pre iné kluby.

Britské médiá na čele s denníkom The Sun tvrdia, že na poslednú chvíľu sa Juventusu pokúsi prekaziť obchod Manchester United, bývalý klub 33-ročného rodáka z Madeiry. Hlavný výkonný riaditeľ United Ed Woodward chce prebiť ponuku “Starej dámy” a ponúknuť Real Madrid viac. Rovnako tak viac majú ponúknuť i samotnému Ronaldovi, ktorému chcú predostrieť trojročný kontrakt. Lukratívnejšia finančná ponuka má presvedčiť španielsky veľkoklub i jeho hráča, aby upustili z dohody s Juventusom.

Uvidíme teda v podaní “Červených diablov” lúpež storočia?

Zdroj: Express.co.uk | Foto: YouTube.com