Verratti do Manchestru či Barcelony? Jeho nový agent Mino Raiola v tom má jasno!

Sága o prestupe Marca Verrattiho do Barcelony sa naťahuje už niekoľko mesiacov. O 24-ročného talianskeho reprezentanta sa však intenzívne zaujíma aj José Mourinho, ktorý by ho rád získal na Old Trafford. Veľkú rolu v otázke prestupu záložníka však môže zohrať aj jeho agent Mino Raiola, ktorý čerstvo nahradil agenta Donata Di Campliho.

Mino Raiola, azda najznámejší a najkontroverznejší hráčsky agent súčasnosti, medzi ktorého klientov patria aj Pogba, Balotelli, Donnarumma či Ibrahimovič, sa stal zástupcom Marca Verrattiho iba pred niekoľkými hodinami. A práve tento muž môže mať veľký vplyv na budúcnosť hráča parížskeho Saint-Germain.

Raiola má totiž výborné vzťahy s majiteľom PSG Nasserom Al-Khelaifim, a aj preto talianske médiá tvrdia, že svojho klienta bude chcieť udržať v Parku princov ešte aspoň rok. Agent vraj chce svojho klienta dokonca prehovoriť k predĺženiu a zároveň vylepšeniu zmluvy s Parížom, ktorá aktuálne platí do roku 2021.

Aj preto na vykúpenie Verrattiho nemusí stačiť ani závratná 90-miliónová ponuka od Barcelony. Hoci sa o služby talianskeho stredového záložníka zaujímajú aj kluby ako Juventus a Manchester United, s ktorými si Raiola dobre rozumie, odchod Marca Verrattiho toto leto je čoraz menej pravdepodobný. Odchod z klubu by si musel vydupať sám Verratti, no ako poznáme Mina Raiolu, svojich klientov má dokonale pod palcom.

Mino Raiola

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: YouTube