Viceprezident AS Monaca s oficiálnym vyhlásením na adresu Kyliana Mbappého!

Prestupová sága okolo prestupu talentovaného mladíka Kyliana Mbappého nemá konca. Práve naopak, v posledných dňoch nabrala výrazne na intenzite, keďže španielsky denník Marca prišiel s transferom do Realu Madrid ako už s hotovou vecou

Podľa tohto periodika sa mal totiž Real Madrid dohodnúť s Monacom na cene, ktorá by znamenala nový svetový rekord za jedného hráča. Postupne však vychádzajú na povrch nové informácie, a to priamo z toho najpovolanejšieho zdroja – od vedenia klubu AS Monaco.

Viceprezident klubu Vadim Vasilyev síce potvrdil ponuky na Mbappého, no podľa neho k žiadnej dohode nedošlo: “Nemáme žiadnu dohodu s Realom Madrid, ani so žiadnym iným klubom ohľadom Kyliana Mbappého. Máme ponuky, no chceme s ním predĺžiť kontrakt. Prestupové dvere nie sú otvorené,” vyjadril sa celkom jednoznačne Vasilyev.

Real Madrid, Manchester City, PSG či Arsenal tak zrejme budú musieť vyjednávať oveľa tvrdšie alebo sa jednoducho zmieria s tým, že 18-ročný francúzsky supertalent zostane ešte minimálne do zimy v Monacu.

Zdroj: Squawka.com | Foto: Twitter