VIDEO: Debut Martina Odegaarda v Reale Madrid sa vydaril. Toto sú jeho TOP momenty v zápase!

Nad nórskym futbalovým supertalentom, ktorý v januári minulého roka prestúpil do Realu Madrid, už mnohí začali lámať palicu. Martin Odegaard však v rezerve Realu Madrid podáva výborné výkony a včera si odkrútil premiéru v základnej zostave aj za seniorské Áčko.

Prestup vtedy len 16-ročného Martina Odegaarda do Realu Madrid pútal minulý rok obrovskú pozornosť. Suma 3 milióny euro sa zdala za tak mladého nórskeho hráča poriadne prehnaná, nehovoriac o jeho údajnom plate 100 tisíc eur týždenne. Martinova adaptácia na španielsky futbal trvala dlhšie, ako by si mnohí predstavovali, a tak sa začali objavovať slová ako “najhorší nákup” či “zničený talent”.

Odegaard si však, zdá sa, v Reale konečne zvykol a v rezerve túto sezónu podáva výborné výkony. Aj preto mu tréner Zinedine Zidane doprial tohtosezónnu premiéru v súťažnom zápase za A-mužstvo. V ňom odohral celých 90 minút a predviedol výborný výkon. Bol aktívny, tvoril hru, odoberal lopty a minimum ich pokazil. Pre Real to možno predsa len neboli vyhodené peniaze, i keď ešte je priskoro robiť závery. Pozrite si zostrih akcii tohto stále len 17-ročného hráča z pohárového zápasu Realu proti Cultural Leonesa, ktorý pusinky pohodlne vyhrali 6:1.

Martin Odegaard vs. Cultural Leonesa

Zdroj|Foto: YouTube.com, Facebook