VIDEO: Dva dôvody, prečo Gareth Bale miluje Slovensko!

Gareth Bale patrí medzi najlepších futbalistov sveta, čo potvrduje už celé roky. Waleský rýchlik so skvelou kopacou technikou rozhodne nemôže nadávať na Slovensko, ktoré sa mu rozhodne vrylo do pamäti. A to dvojnásobne!

Ťažko povedať, či pred 7. októbrom 2006 vtedy sotva sedemnásťročného mladíka nejaké Slovensko trápilo, no od toho dňa naň zrejme nezabudol. Veď práve proti nám strelil svoj prvý a možno najkrajší spomedzi 26 reprezentačných gólov. Napriek tomu však mal tento gól trpkú príchuť, veď Slovensko vtedy vyhralo v Cardiffe 1:5.

https://www.youtube.com/watch?v=viqvADNV8nE

A Gareth Bale nezabudol “pozdraviť” slovenskú bránu ani na EURE 2016, kde 11. júna otvoril skóre zápasu, ktorý skončil 2:1 pre Wales. Bol to jeho jubilejný dvadsiaty reprezentačný gól a zároveň prvý waleský gól na veľkom turnaji!

Uvidíme, či sa Wales s Garethom Baleom v zostave ešte niekedy proti našej reprezentácii predstaví. A ktovie, možno nás v takomto zápase Gareth opäť prekvapí nejakým gólom. Ak by to však bolo na takých Majstrovstvách sveta alebo na EURE a so šťastným koncom pre nás, možno by sme sa ani nehnevali.

Zdroj: Youtube, Wikipedia.en | Foto: Facebook, Skysports.com