VIDEO: Keď nik iný nemôže, Sergio Ramos pomôže! Kapitán Realu si utvoril nový rekord!

Real Madrid sa udrží na čele španielskej La Ligy aj po 19. kole, keď na domácom štadióne zdolal Malagu 2:1. Opäť sa strelecky nedarilo Cristianovi Ronaldovi ani Karimovi Benzemovi. A tak Real niekto spasiť “musel”. A kto iný, ak nie kapitán hrajúci v životnej forme?

Serio Ramos je známy tým, že nie je skvelý len v defenzívnej činnosti, ale vie pomôcť predovšetkým pri štandardkách aj v ofenzívnej činnosti. No a v tejto sezóne sa mu darí obzvlášť. Aj vinou zranení odohral len osemnásť z dvadsatich ôsmich zápasov svojho tímu v tejto sezóne, no proti Malage strelil oba góly Realu a vďaka tomu jeho mužstvo zvíťazilo.

Počet gólov v tejto sezóne tak zvýšil na osem, čo sa mu ešte nikdy nepodarilo. A to ani v sezónach, keď odohral oveľa viac zápasov. Jeho doterajší rekord bol sedem gólov zo sezóny 2013/2014, keď odohral rovných päťdesiat zápasov!

Pre úplnosť, jeho góly z 35. a 43. minúty znamenali polčasové vedenie 2:0, na ktoré Malaga odpovedala len gólom Juanpiho zo 63. minúty. Kapitán Realu dokonca takmer strelil hatrick, no jeden jeho gól nebol pre offside uznaný. V nasledujúcom zostrihu zo zápasu nájdete oba góly Ramosa.

Zostrih zápasu Real Madrid – Malaga

Zdroj|Foto: Playwire.com, Facebook