0
2

Bookmakeri a futbaloví odborníci pasovali Barcelonu do roly favorita. Paríž Saint-Germain však na kúsky roztrhal nielen predzápasové papierové predpoklady, ale aj samotnú Barcelonu!

PSG vstúpilo do zápasu aktívnejšie od prvej sekundy a bolo vidieť ich obrovské odhodlanie. Parížania nevypustili ani jeden súboj a hráčov Barcelony prevyšovali vo všetkých herných aspektoch. Demontáž katalánskeho tímu začal v 18. minúte krásnym priamym kopom narodeninový oslávenec Angel Di María a do prvého polčasu sa presadil aj skvele hrajúci Draxler.

Barcelončanom prestávka príliš nepomohla, pretože obraz hry sa takmer vôbec nezmenil. Hráči PSG v zápase neustále dominovali, čo podčiarkol druhým gólom Di María. V 72. minúte zvyšoval na 4:0 Edinson Cavani a debakel bol na svete. V závere stretnutia ešte Barcelona nastrelila žrď, no to bolo zo strany katalánskeho veľkoklubu všetko. Z hviezdneho tria MSN bolo najviac vidno Brazílčana Neymara, zatiaľ čo Messi so Suárezom boli takmer neviditeľní. Odveta, v ktorej bude chcieť Barca svoj výkon odčiniť, je na programe 8. marca.

Paríž Saint-Germain 4:0 FC Barcelona
Góly: 18´, 55´ Di María, 40´ Draxler, 72´ Cavani

Zdroj: Footyroom.com | Foto: Facebook