Viera v postup Barcelony mizivá: TOTO si myslia fanúšikovia!

Futbalisti FC Barcelony nemajú pred posledným kolom skupiny E vrámci Ligy Majstrov istotu postupu, no doterajší priebeh hrá mierne v jej prospech. Inak povedané, všetko má katalánsky gigant vo svojich rukách, no i tak väčšina fanúšikov očakáva jej “prepadnutie” sa do jarnej fázy Európskej ligy.

Hráći Barcelony totižto vycestujú do Mníchova, zatiaľ čo Benfica strácajúca dva body (a zároveň majúca s Barcelonou lepšie vzájomné zápasy) privíta na domácom trávniku Dynamo Kyjev. Jasne z toho vyplýva, že Benfica postúpi len v prípade, ak vyhrá, a zároveň, španielsky celok nevyhrá. Ešte dodáme, že Bayern je bez ohľadu na okolnosti víťazom skupiny, Dynamo Kyjev pre zmenu obsadí poslednú priečku.

Minulý týždeň sme vás informovali, že šláger medzi Bayernom a Barcelonou sa odohrá bez divákov a popri tom sme sa vás v článku pýtali na to, ako táto skupina dopadne. Hlasovania sa zúčastnili stovky z vás a až 74,5% opýtaných verí, že ďalej pôjde Benfica. Len niečo cez 14% verí vo výhru Kataláncov a ostatných viac ako 11% ľudí očakáva, že Barcelona nevyhrá, no zlyhá aj Benfica, vďaka čomu Xaviho zverenci postúpia ďalej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FC Barcelona (@fcbarcelona)


Zdroj: Športovýmagazín.sk, Strawpoll.com | Foto: Twitter/FC Barcelona