Vladimír Weiss ml. do Slovana: Toto je jasný dôkaz! (VIDEO)

ŠK Slovan Bratislava čaká na novootvorenom Tehelnom poli prvý oficiálny duel. “Slovanisti” privítajú svojho odvekého rivala Spartak Trnava. Pri tejto príležitosti naznačil svoj možný príchod do tímu z hlavného mesta Slovenska aj nateraz bývalý reprezentant Vladimír Weiss mladší.

Spomínaný zápas je na programe v nedeľu 3. marca o 18:00. V rámci tejto udalosti pozval Vladimír Weiss mladší prostredníctvom videa na internete fanúšikov zo skupiny Ultras Slovan na štadión. Jeho záverečné slová však boli o inom.

29-ročný ofenzívny hráč totiž povedal: “Ivan, ešte mi neprišla zmluva,” čím priamo oslovil viceprezidenta bratislavského celku Ivana Kmotríka mladšieho. Práve ten totiž prednedávnom naznačil, že v jeho plánoch je angažovanie viacnásobného slovenského reprezentanta. Uvidíme teda Weissa čoskoro v drese “belasých”?

Rodák z Bratislavy aktuálne oblieka dres katarského celku Al-Gharafa SC. U jeho súčasného zamestnávateľa mu však vyprší zmluva už v lete 2020 a práve vtedy by sa mohol udiať jeho presun na Tehelné pole.

Foto|Video: Facebook, Twitter